Związek Gmin Kanału Ostródzko-Elbląskiego i Pojezierza Iławskiego
Kanał Ostródzko-Elbląski

Konsultacje w sprawie aktualizacji Programu Rozwoju Turystyki Kanału Elbląskiego i Pojezierza Iławskiego

Związek Gmin Kanału Ostródzko-Elbląskiego i Pojezierza Iławskiego zaprasza na konsultacje dotyczące aktualizacji części diagnostycznej Programu Rozwoju Turystyki Kanału Elbląskiego i Pojezierza Iławskiego.

Konsultacje odbędą się w dniu 20 marca 2014 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Ostródzie, sala sesyjna, I piętro, godz. 11.00.

Na spotkaniu będzie można ponadto uzyskać informacje na temat możliwości zgłaszania nowych propozycji projektów, które powinny zostać ujęte w aktualizacji Programu, uwzględniając nową perspektywę ich finansowania z RPO Warmia i Mazury na lata 2014 – 2020.

Projekty do Programu mogą zgłaszać:

-     instytucje kultury;

-     instytucje otoczenia biznesu;

-     jednostki organizacyjne JST posiadające osobowość prawną;

-     jednostki samorządu terytorialnego, ich związki i stowarzyszenia;

-     jednostki sektora finansów publicznych posiadające osobowość prawną;

-     organizacje pozarządowe;

-     placówki oświatowe, edukacyjne oraz uczelnie wyższe;

-     podmioty działające w oparciu o przepisy ustawy o partnerstwie publiczno –  prywatnym;

-     przedsiębiorcy oraz ich związki w tym konsorcja i klastry;działające lub planujące realizację

projektu na terenie Związku Gmin Kanału Ostródzko-Elbląskiego i Pojezierza Iławskiego.

Nabór projektów zostanie przeprowadzony w okresie do 24 marca 2014.